Bez kategorii

Aż 650 zł za otwarcie konta Jakie Chcę lub Jakie Chcę dla Młodych w Santander Bank!

Mogę otrzymywać prowizję za polecenie produktów finansowych, ale nie wpływa to na moje opinie. Więcej.

Promocja „Konto z premią 300 zł”

Dla kogo?

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które mieszkają w Polsce i posiadają polskie obywatelstwo, mają ważny dowód osobisty i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Z promocji nie mogą natomiast skorzystać osoby, które:

 • Są pracownikami Banku na umowie o pracę lub współpracownikami na podstawie umowy cywilnoprawnej.
 • Posiadały konto w Santander Bank Polska po 1 lutego 2021 roku. Zapis dotyczy tylko kont osobistych. Jeżeli masz konto firmowe lub posiadasz kartę kredytową, to wciąż możesz wziąć udział w promocji.
 • Otworzyły konto w Santander Bank w ramach jakiejś promocji po 1 kwietnia 2019 roku.

Ramy czasowe

Promocja trwa od 1 lutego 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. Do promocji można przystąpić, składając wniosek o konto z kartą debetową i usługami Santander online do 28 lutego 2022 r. Promocja trwa do 30.06.2022 r.

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste. Promocja została podzielona na dwie tury. W pierwszej możesz uzyskać 50 zł za otwarcie konta. W drugiej turze natomiast, aby zdobyć nagrodę w wysokości 250 zł, musisz wykazać się aktywnością na koncie.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego.

I tura

Złóż wniosek o jedno z poniższych kont wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online:

Konto Jakie Chcę dla Młodych – wniosek możesz złożyć tutaj;

Konto Jakie Chcę – wniosek możesz złożyć tutaj.

Wniosek złóż online – za pośrednictwem aplikacji Santander mobile, za pośrednictwem strony internetowej www.santander.pl lub u doradcy telefonicznego. 

Wniosku nie możesz złożyć za pośrednictwem serwisu Santander Internet, w placówce Banku i u doradcy mobilnego. Takie wnioski nie będą brane pod uwagę w promocji.

Ważne! Pamiętaj, żeby zakładając konto, wyrazić wszystkie zgody przewidziane przez Bank:

 • zgodę na kontakt Banku w celu przekazania informacji, m.in. tabeli opłat i prowizji,
 • zgodę na kontakt Banku w celach marketingowych za pośrednictwem telefonu i internetu,
 • zgodę na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej.

Do tych celów Bank poprosi o podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Zgód nie możesz odwołać do końca trwania promocji.

Po złożeniu wniosku (najpóźniej do 28 lutego 2022) na otwarcie konta masz czas do 15 marca 2022 r.

Nagroda:

Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe warunki, to po zakończeniu I tury, do 31 marca 2022 r., otrzymasz na konto 50 zł.

II tura

W drugiej turze możesz uzyskać 250 zł. Aby do niej przystąpić, musisz spełnić wszystkie warunki z rundy I. W rundzie II musisz spełnić następujące warunki:

 • Na Twoje konto w marcu, kwietniu oraz maju 2022 r. musi wpłynąć łącznie min. 1000 zł (np. w postaci wynagrodzenia). 
 • W każdym miesiącu – marcu, kwietniu oraz maju 2022 r. musisz dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę min. 10 zł. Kartą możesz zapłacić w sklepie lub za zakupy przez internet. Transakcji nie możesz odwołać do 7 dni od wykonania. Inaczej warunek będzie niespełniony. Za odwołanie transakcji może być uznany np. zwrot zakupów internetowych.
 • W każdym miesiącu – marcu, kwietniu oraz maju 2022 r. zalogujesz się min. raz do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej w telefonie. 

Pamiętaj, że liczy się data zaksięgowania transakcji, a nie data płatności. Jeśli dokonasz transakcji w ostatnich dniach miesiąca, to może się zdarzyć, że zostanie ona zaksięgowana dopiero na początku przyszłego.

Nagroda:

Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe warunki, to na Twoje konto, po zakończeniu rundy II – do 30 czerwca 2022 r., wpłynie 250 zł.

W jaki sposób zawrzeć umowę na otwarcie konta?

Po złożeniu wniosku o otwarcie konta, umowę możesz podpisać na kilka sposobów:

 • Tradycyjnie – odwiedzając placówkę Banku. Listę placówek znajdziesz tutaj: https://www.santander.pl/przydatne-informacje/placowki-i-bankomaty
 • Przez kuriera. W umówionym terminie kurier dostarczy Ci umowę do domu. Kurier poprosi Cię o pokazanie dowodu osobistego. Jeżeli nie dołączyłeś do wniosku zdjęcia dokumentu, to zabierz ze sobą także skan.
 • Na selfie. Pobierz aplikację Santander i złóż wniosek o otwarcie konta. W kolejnych krokach aplikacja poprosi o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie), zdjęcia dowodu osobistego oraz wykonanie jakiegoś gestu, np. kiwnięcia głową. 
 • Przez wideorozmowę z konsultantem. Doradca połączy się z Tobą przez komunikator wideo i potwierdzi Twoją tożsamość.
 • Przez przelew internetowy. Z tej opcji możesz skorzystać, jeżeli posiadasz już konto w innym Banku. Po złożeniu wniosku zostaniesz poproszony o zrobienie przelewu na 1 zł.

Dodatkowe bonusy

Jeśli premia za założenie konta oraz polecenia to dla Was mało, to Santander Was nie zawiedzie.Dla swoich klientów Bank przygotował jeszcze kilka niespodzianek.

Opłacaj rachunki i zyskaj do 300 zł rocznie

Opłacając rachunki z Konta Jakie Chcę możesz zyskać zwrot 1% wartości rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję (maksymalnie 25 zł miesięcznie – 300 zł rocznie). Rachunki mogą być opłacone zleceniem stałym, poleceniem zapłaty lub przelewem. Aby skorzystać ze zwrotu, należy w bankowości internetowej, w oddziale banku lub pod numerem 19999 przekazać ostatnią fakturę od dostawcy. Faktura musi być wystawiona na Twoje nazwisko.

Premia za polecenia

Swoje zarobione 300 zł w łatwy sposób możesz powiększyć o dodatkowe 50 zł. Wystarczy, że zawierając umowę o konto zaakceptujesz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem promocji „Polecam mój Bank – edycja XII” (https://www.santander.pl/_fileserver/item/1509456) oraz wpiszesz kod Polecającego. 

Dodatkowo, musisz spełnić 2 warunki – do końca miesiąca następującego po otwarciu konta (czyli jeżeli otworzyłeś konto w lutym, to do końca marca) zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile lub Santander Internet oraz zapłacisz kartą debetową za zakupy na kwotę łączną min. 300 zł.

W promocji możesz wziąć również udział jako Polecający. Aby to zrobić, musisz wygenerować swój kod Polecającego i przekazać go Poleconemu. W ten sposób możesz zdobyć maksymalnie 500 zł. Od wartości nagrody zostanie odliczony 19-procentowy podatek dochodowy.

Nagroda zostanie przekazana na Twoje konto do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki promocji (tzn. jeżeli spełnił je w marcu, to swoją nagrodę otrzymasz do końca kwietnia).

Konta, które są objęte promocją: Konto Jakie Chcę, Konto Select. Promocją nie są objęte konta oszczędnościowe i walutowe.