O mnie

Iza 400x400 1

Iza Zabalov, Finansowy Geek

Cześć! Jestem Iza – entuzjastka finansów osobistych, oszczędzania i prowadzenia domowego budżetu. Moja przygoda z finansami zaczęła się na studiach. To wtedy zrozumiałam, jak bardzo świat finansów wpływa na nasze życie i jak ważna jest odpowiednia edukacja finansowa.

Studiowałam Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie zdobyłam solidne podstawy z zakresu finansów, analizy rynków i handlu międzynarodowego. Jednak to moje doświadczenie zawodowe w dziedzinie zakupów dało mi prawdziwą praktyczną wiedzę. Pracując w różnych branżach, nauczyłam się sztuki negocjacji, strategii oszczędzania i efektywnego zarządzania budżetem (nie tylko domowym).

Około półtora roku temu zdecydowałam się odejść z pracy w startupie, aby rozpocząć pracę na własny rachunek i spełnić marzenie o kilkumiesięcznej podróży po Azji. Specjalizuję się w tworzeniu treści i zarządzam kilkoma stronami afiliacyjnymi oraz prowadzę tego bloga.

Na tym blogu chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi finansów. Razem odkryjemy proste i skuteczne sposoby na lepsze zarządzanie pieniędzmi. W Polsce brakuje przystępnej edukacji na temat finansów osobistych, opartej na rzeczywistych liczbach. Chcę wypełnić tę lukę i pomóc Wam lepiej zarządzać swoimi finansami.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi artykułami oraz otrzymać darmowe arkusze Excel, które pomogą Ci w zarządzaniu domowym budżetem, zapisz się na mój newsletter. Obiecuję, że nie będę wysyłać żadnego spamu. Zajrzyj też na mojego Instagrama, gdzie dzielę się moimi trikami na temat finansów osobistych.

A oto kilka faktów z mojego życia:

  • Uwielbiam podróże i kulturę Azji. Moim marzeniem jest podróż po Chinach.
  • Kocham gotować (i jeść).
  • Chciałabym mieć psa, ale ze względu na częste podróże odkładam to marzenie na później.

Mam do Ciebie jedną prośbę – jeśli cokolwiek, co przeczytasz na moim blogu, uznasz za wartościowe, koniecznie daj mi znać. Twoje wsparcie jest dla mnie ogromną motywacją do pisania kolejnych artykułów!