Bez kategorii

Otwórz Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao S.A. i zgarnij 200 zł!

Mogę otrzymywać prowizję za polecenie produktów finansowych, ale nie wpływa to na moje opinie. Więcej.

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja III

Dla kogo?

W promocji mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 26 lat, które mieszkają w Polsce i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie są pracownikami banku Pekao S.A. Do promocji nie mogą przystąpić osoby, które posiadały lub współposiadały rachunek w Banku w terminie między 01 stycznia 2020 a 23 stycznia 2022 r.

Ważne:

Za rachunek uznaje się: rachunek płatniczy dla konsumentów, rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej.

Osoby, które biorą udział w promocji, muszą zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na udział w promocji. 

Ramy czasowe

Do Promocji można przystąpić od 24 stycznia 2022 r. do 31 marca 2022 r. 

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Promocja została podzielona na 4 etapy. W każdym z nich można zdobyć 50 zł. Nagrody częściowe są wypłacone po każdym etapie.

Etap I – do zdobycia 50 zł:

Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą debetową Mastercard Debit FX oraz dostępem do bankowości internetowej Pekao24 i aplikacji PeoPay. 

Umowa musi być zawarta przez jeden z kanałów: 

 • przez selfie w aplikacji PeoPay,
 • poprzez stronę Banku.

Wniosek o otwarcie konta możesz złożyć tutaj.

Ważne:

Bank dopuszcza możliwość zawarcia umowy w sposób tradycyjny (w oddziale Banku) w przypadku, gdy wystąpiły problemy ze zweryfikowaniem konta.

Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki etapu promocji.

Etap II – do zdobycia 50 zł:

Aby uzyskać premię w wysokości 50 zł, należy spełnić warunki pierwszego etapu promocji oraz w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (jeżeli konto zostało otwarte w lutym, to w marcu) wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową Mastercard Debit FX lub przez aplikację PeoPay. 

Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki etapu promocji.

Etap III – do zdobycia 50 zł:

Aby uzyskać premię w tym etapie, należy wykonać min. 5 transakcji kartą debetową Mastercard Debit FX lub przez aplikację PeoPay w drugim miesiącu po miesiącu otwarcia konta (jeżeli konto zostało otwarte w lutym, to w kwietniu). 

Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki etapu promocji.

Etap IV – do zdobycia 50 zł:

W tym etapie również należy wykonać 5 transakcji kartą lub przez aplikację PeoPay. Transakcje należy wykonać w trzecim miesiącu od daty otwarcia konta (jeżeli konto zostało otwarte w lutym, to w maju). 

Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki etapu promocji.

ETAPETAP IETAP IIETAP IIIETAP IV
Do zrobieniaNależy zawrzeć umowę o Konto (przez selfie lub PeoPay) z kartą i dostępem do Pekao24 i PeoPay. Należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowychNależy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowychNależy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych
Termin wykonaniaDo 31 marca 2022 r.W miesiącu następującym po miesiącu otwarcia kontaW drugim miesiącu po miesiącu otwarcia kontaW trzecim miesiącu od daty otwarcia konta
Termin wykonania – przykładLutyMarzecKwiecieńMaj
Termin wypłaty premiiNagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.
Termin wypłaty przykładDo 31 marcaDo 30 kwietniaDo 31 majaDo 30 czerwca

Ważne:

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi kont rozliczeniowo-oszczędnościowych. Nagrodę można otrzymać tylko raz.

Promocja łączy się z promocjami, które dotyczą PeoPay Kids, Konta Oszczędnościowego, programu poleceń „Polecam Przekorzystnie” oraz promocjami dla dzieci w wieku 13-17 lat.

W jaki sposób zawrzeć umowę na otwarcie konta?

Jeżeli jesteś pełnoletni/-nia, Konto Przekorzystne możesz otworzyć na dwa sposoby:

 • W placówce Banku. Listę placówek znajdziesz tutaj: https://www.pekao.com.pl/placowki-i-bankomaty.html. Pamiętaj jednak, że aby wziąć udział w promocji, konto musi zostać otwarte w aplikacji (na selfie). 
 • W aplikacji PeoPay – tak zwaną metodą na selfie. Wypełnij wniosek online, przejdź wideoweryfikację (na selfie) i podpisz umowę.

Jeżeli natomiast masz mniej niż 18 lat, konto musi założyć Twój prawny opiekun. Może to zrobić 

 • W aplikacji PeoPay (na selfie). Możesz to zrobić tutaj.
 • W placówce Banku lub, 
 • W serwisie internetowym Pekao24 jeżeli posiada już konto w Pekao S.A.

Dodatkowe bonusy

Pekao S.A., poza nagrodą za otwarcie konta, oferuje również dodatkowe premie i bonusy. 

 • Skorzystaj z Galerii rabatów – płać kartą, przelewem lub telefonem i korzystaj ze specjalnych rabatów od partnerów Pekao – Legimi, pocztakwiatowa.pl, answear.com i wielu innych.
 • Program poleceń – zapisz się do programu, polecaj konto znajomym i zdobywaj od 50 do 100 zł za osobę.

Najważniejsze informacje o Koncie Przekorzystnym dla Młodych w Pekao S.A.

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej,
 • Wszystkie bankomaty za 0 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe przy akceptacji przez aplikację (autoryzacja SMS – 0,20 zł),
 • Możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu,
 • Możliwość wypłaty gotówki w funkcji cashback,
 • Dostępne usługi mobilne: BLIK, Google Pay i Apple Pay.