Bez kategorii

Promocja Pekao S.A. „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł”. 

Mogę otrzymywać prowizję za polecenie produktów finansowych, ale nie wpływa to na moje opinie. Więcej.

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zaakceptuje regulamin i wyrazi zgodę na przetwarzanie danych do celów promocji.

W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy Banku oraz osoby, które posiadały lub współposiadały w Pekao rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub lokatę od 01 stycznia 2019 do 21 grudnia 2021 (przez cały okres lub część).

Ramy czasowe

Do udziału w promocji możesz przystąpić od 22 grudnia 2021 do 31 marca 2022 r. 

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić następujące warunki:

 1. Podpisać umowę na otwarcie konta z kartą debetową oraz dostępem do aplikacji PeoPay oraz aktywować Pakiet Komfort. W promocji możesz założyć jedno z dwóch kont:
 • Konto Przekorzystne z kartą Mastercard Debit FX, które możesz założyć tutaj.
 • Konto Świat Premium z kartą Mastercard Debit Gold FX, które założysz tutaj.  

Pakiet Komfort – pakiet składający się z bezpłatnych przelewów Express Elixir (2-4 transakcje miesięcznie) i ubezpieczenia. Do wyboru masz kilka poziomów pakietu (Standard, Złoty i Platynowy). Pakiet Komfort to koszt 4 do 12 zł w zależności od rodzaju konta i poziomu pakietu. Więcej szczegółów oraz regulamin Pakietu Komfort znajdziesz tutaj: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/pakiet-komfort.html. Pakiet Komfort możesz bezpłatnie dezaktywować po okresie trwania promocji.

 1. Zawrzeć umowę na jeden z poniższych sposobów:
 • W aplikacji PeoPay – tzw. metodą na selfie,
 • Przez stronę internetową Banku.
 1. W każdym z 3 miesięcy następujących po otwarciu konta:
 • otrzymać wpływ na konto o wartości min. 500 zł;
 • wykonać min. 4 ważne transakcje kartą przypisaną do konta lub aplikacją PeoPay. 

Nagroda:

Premię za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji otrzymasz w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Przykład: Jeżeli otworzyłeś konto w styczniu, a warunki spełnisz kolejno w lutym, marcu i kwietniu, to premię za otwarcie konta otrzymasz do końca maja.

Ważne:

Jeżeli nie uda Ci się zawrzeć umowy z Bankiem przez internet lub aplikację z powodu problemów z weryfikacją, to w takim przypadku możesz ją zawrzeć także w placówce Banku. 

Za wpływ nie uznaje się wpłaty gotówki, przelewu wewnętrznego z innego konta w Pekao, środków z rozliczenia pożyczki, kredytu lub depozytu.

Transakcje, dla których dokonano zwrotu lub zostały odrzucone, nie są wliczane do promocji.

Możesz uzyskać tylko jedną premię za otwarcie konta. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Banku organizowanymi w tym czasie, oprócz: programu poleceń, promocji dotyczących PeoPay Kids, promocjami dla dzieci w wieku 13-17 lat oraz promocji „Zwolnienie z opłaty za obsługę karty Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego oraz za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce”.

W jaki sposób zawrzeć umowę na otwarcie konta?

Konto Przekorzystne możesz otworzyć na trzy sposoby:

 • W placówce Banku. Listę placówek znajdziesz tutaj: https://www.pekao.com.pl/placowki-i-bankomaty.html. Pamiętaj jednak, że aby wziąć udział w promocji, konto musi zostać otwarte w aplikacji (na selfie). 
 • W aplikacji PeoPay – tak zwaną metodą na selfie. Wypełnij wniosek online, przejdź wideoweryfikację (na selfie) i podpisz umowę.
 • W serwisie internetowym Pekao24.

Dodatkowe bonusy

Promocja “Zwolnienie z opłaty za obsługę karty Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego oraz za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce”.

Do udziału w promocji możesz przystąpić, składając wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą debetową Mastercard Debit FX do 31 marca 2022 r. Promocja zwalnia z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę z bankomatów przez 2 lata, licząc od momentu podpisania umowy.

Galeria Rabatów

Po otwarciu konta możesz skorzystać z Galerii rabatów. Płać kartą, przelewem lub telefonem i korzystaj z rabatów od partnerów PEKAO, m.in. od Legimi, pocztakwiatowa.pl, answear.com i wielu innych.

Program poleceń

Polecaj konto znajomym i zdobywaj od 50 do 100 zł za osobę.

Najważniejsze informacje o Koncie Przekorzystnym:

 • Prowadzenie konta za 0 zł;
 • Obsługa karty za 0 zł w promocji lub przy wpływie na konto min. 500 zł i 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu;
 • Wszystkie bankomaty za darmo w promocji lub przy wpływach na konto na kwotę jednorazowo min. 500 zł oraz dokonania min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu;
 • 0 zł za przelewy internetowe przy akceptacji przez aplikację (autoryzacja SMS – 0,20 zł);
 • Możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu;
 • Możliwość wypłaty gotówki w funkcji cashback;
 • Dostępne usługi mobilne: BLIK, Google Pay i Apple Pay.