Bez kategorii

HIT! Do zdobycia 300 zł w 3 miesiące! za otwarcie mKonta Intensive

Mogę otrzymywać prowizję za polecenie produktów finansowych, ale nie wpływa to na moje opinie. Więcej.

Promocja „mKonto Intensive plus premia – edycja IV”

Dla kogo?

Udział w promocji mogą wziąć wszystkie osoby fizyczne, które są pełnoletnie i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały lub posiadają rachunek oszczędnościowy lub oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku w okresie od 01 stycznia 2019 r. (dotyczy rachunków o numerach rozpoczynających się od cyfr 1140 2004 lub 1140 2017).

Ramy czasowe

Do promocji można przystąpić od 01 lutego 2022 r. do 16 maja 2022 r. W tym czasie musisz złożyć wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą i podpisać umowę. Promocja trwa do końca października 2022 r., a 31 października jest ostatnim dniem wypłaty premii.

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Spełniając warunki promocji, możesz uzyskać premię w wysokości do 200 zł za operacje na koncie oraz do 100 zł bonusu za spełnienie dodatkowych wymagań.

Premie i bonusy są niezależne od siebie. Nawet jeśli nie spełnisz warunków w jednym etapie, wciąż możesz się starać o nagrodę w kolejnych. 

Aby wziąć udział w promocji, musisz złożyć wniosek o otwarcie konta Intensive wraz z kartą, zaakceptować wszystkie oświadczenia oraz podpisać umowę. Wniosek możesz złożyć tutaj.

Uwaga: aby wziąć udział w promocji, musisz wybrać konto indywidualne (nie może to być konto wspólne).

W promocji możesz zdobyć 3 premie za wpływy i transakcje:

 1. Premia za szybki wpływ i transakcje w wysokości 100 zł. Aby ją zdobyć, musisz:
 • w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta zrobić jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł;
 • w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym miesiącu zrobić min. 10 transakcji kartą do konta Intensive lub BLIKiem. 

Premia zostanie wypłacona do końca drugiego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta (jeśli otworzyłeś konto w marcu i spełniłeś warunki w kwietniu, to swoją premię otrzymasz w maju).

 1. Premia I za wpływ i transakcje w wysokości 50 zł. Aby ją zdobyć, musisz w drugim pełnym miesiącu, licząc od daty otwarcia konta (jeżeli otworzyłeś konto w lutym, to w kwietniu):
 • mieć jednorazowy wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł;
 • wykonać min. 10 transakcji kartą lub BLIKiem.

Jeżeli spełnisz warunki, to premia zostanie wypłacona do końca trzeciego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta (jeżeli otworzyłeś konto w lutym i spełniłeś warunki w kwietniu, to środki na Twoje konto wpłyną do końca maja).

 1. Premia II za wpływ i transakcje w wysokości 50 zł. Aby ją zdobyć, musisz w trzecim pełnym miesiącu, licząc od daty otwarcia konta (jeżeli otworzyłeś konto w lutym, to w maju):
 • mieć jednorazowy wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł;
 • wykonać min. 10 transakcji kartą lub BLIKiem.

Jeżeli spełnisz warunki, to premia zostanie wypłacona do końca czwartego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta (jeżeli otworzyłeś konto w lutym i spełniłeś warunki w maju, to środki na Twoje konto wpłyną do końca czerwca).

Do zgarnięcia są także 2 bonusy po 50 zł każdy:

 1. Bonus za otwarcie konta Intensive przez e-dowód lub na selfie. Aby odebrać nagrodę, zrób przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu otwarcia konta lub w następnym.
 1. Bonus za otwarcie eKonta Junior. Warunkiem zdobycia bonusu jest otwarcie eKonta Junior do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta Intensive.

Bonusy otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta Intensive (jeżeli otworzyłeś konto w lutym, to nagrodę otrzymasz do końca kwietnia).

Ważne:

Za transakcje uznawane są płatności za zakupy i usługi w internecie oraz placówkach usługowo-handlowych.

Transakcji nie możesz odwołać co najmniej do 15-ego dnia miesiąca po miesiącu, w którym dokonano zakupu. Za odwołanie transakcji uznaje się np. zwrot towaru.

Za wpływ na konto nie uznaje się przelewów wewnętrznych – wykonanych przez właściciela konta otwartego w promocji z innego konta w mBanku. 

Za wpływy uznawane są wpłaty w oddziale Banku lub wpłatomacie.

Do końca trwania promocji nie możesz zmienić rodzaju konta ani przekształcić go w konto wspólne. Zmiana konta automatycznie zwalnia Cię z uczestnictwa w promocji.

Premie i bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. 

PremiaWysokość premiiTermin wypłaty
Premia za szybki wpływ i transakcje100 złdo końca drugiego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta Intensive
Premia I za wpływ i transakcje50 złdo końca trzeciego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta Intensive
Premia II za wpływ i transakcje50 złdo końca czwartego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta Intensive
Bonus za otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód50 złdo końca drugiego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta Intensive
Bonus za otwarcie eKonta Junior50 złdo końca drugiego pełnego miesiąca, licząc od daty otwarcia konta Intensive

W jaki sposób zawrzeć umowę na otwarcie konta?

Konto możesz założyć na kilka sposobów:

 • Na selfie. Pobierz aplikację i wypełnij formularz. Zrób zdjęcia swojej twarzy oraz dowodu osobistego. Zaakceptuj umowę kodem SMS i aktywuj konto. Kartę do mKonta Intensive otrzymasz pocztą. Założenie konta metodą na selfie uprawnia do odbioru bonusu w wysokości 50 zł. Konto możesz otworzyć tutaj.
 • Przez e-dowód. Opcja dla posiadaczy dowodów wydawanych od marca 2019 r., którzy mają telefon z NFC. Pobierz aplikację eDO App i wypełnij wniosek. Potwierdź swoją tożsamość. Zaakceptuj umowę kodem SMS i aktywuj konto. Kartę otrzymasz pocztą. Założenie konta metodą na e-dowód uprawnia do odbioru bonusu w wysokości 50 zł.
 • Przez kuriera. W umówionym terminie kurier przyjedzie, aby potwierdzić Twoją tożsamość. Kartę otrzymasz pocztą. 
 • Tradycyjnie – w placówce Banku. Wypełnij wniosek online i udaj się do placówki. Listę placówek znajdziesz tutaj: https://www.mbank.pl/placowki-bankomaty/ 

Dodatkowe premie

mBank oferuje również szeroką gamę promocji i bonusów dla osób, które posiadają już konta, m.in.:

 • Dostęp do mOkazje – vouchery na zakupy oraz zwroty części środków za zakupy na konto.
 • 10% rabatu w Cinema City przy płatnościach kartami mBank.
 • Program poleceń (obowiązuje do 31.03.2022) – za każdego poleconego możesz zdobyć kartę na Allegro lub przelewy na konto.

Najważniejsze informacje o Koncie Intensive:

 • Prowadzenie konta za 49,5 zł lub 0 zł przy wpływach miesięcznych min. 7000 zł  lub łącznej sumie depozytów i inwestycji min. 100.000 zł.
 • Obsługa karty za 0 zł.
 • Dostęp do wszystkich bankomatów za darmo.
 • Przelewy internetowe za 0 zł.
 • 3 pierwsze przelewy ekspresowe za 0 zł.