Promocje

BNP Paribas Konto z Premią

BNP Paribas Konto z Premią

Mogę otrzymywać prowizję za polecenie produktów finansowych, ale nie wpływa to na moje opinie. Więcej.

Otwierając Konto w BNP Paribas możemy liczyć na premię w wysokości 400 – 500 zł. Co zrobić, żeby otrzymać bonus? Na to pytanie odpowiadam w poniższym artykule. Zapraszam do czytania.

Koszty Prowadzenia Konta 

Zacznijmy od kilku podstawowych informacji dotyczących kosztów związanych z prowadzeniem konta. Podstawowym kontem w BNP Paribas jest Konto Otwarte na Ciebie. Konto to można założyć w pakiecie z jedną z czterech kart do wyboru. 

BNP Paribas umożliwia posiadanie Konta Otwartego na Ciebie bez konieczności ponoszenia opłat za jego prowadzenie. Nie ma wymogów co do minimalnego wpływu środków na konto czy liczby transakcji miesięcznie. Należy jednak mieć na uwadze, że mimo braku opłat za prowadzenie konta, inne usługi bankowe mogą być płatne. Przyjrzyjmy się w takim razie tabeli opłat w ramach poszczególnych kategorii.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie bez opłat za prowadzenie i możliwością wyboru jednej z czterech kart.

Załóż konto w promocji

Przelewy

W ramach Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, standardowe przelewy internetowe są bezpłatne. Natomiast za przelewy zrealizowane w oddziale banku lub przez Centrum Telefoniczne bank pobiera opłatę w wysokości 12,00 zł za każdy przelew. Przelew natychmiastowy dokonany za pomocą aplikacji mobilnej lub przez bankowość internetową kosztuje 5,00 zł. Przelewy wykonane za pomocą BLIK na numer telefonu oraz zlecenia stałe i polecenia przelewów można wykonywać bez dodatkowych opłat.

 • 0,00 zł za standardowy przelew internetowy
 • 12,00 zł za przelew w oddziale/ Centrum Telefoniczym
 • 5,00 zł za przelew natychmiastowy w aplikacji lub Bankowości Internetowej
 • 0,00 zł za przelew BLIKiem na numer telefonu
 • 0,00 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewów

Karty

BNP Paribas oferuje cztery rodzaje kart debetowych z Kontem Otwartym na Ciebie. Opiszę je pokrótce. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat to zapraszam do przeczytania artykułu: BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie – Moja Opinia.

Karta Mastercard Otwarta na Dzisiaj

Koszt utrzymania tej karty to 7 zł/miesiąc, ale dla osób poniżej 26 lat jest bezpłatna. Osoby powyżej 26 lat mogą obniżyć opłatę do 2 zł, wykonując minimum 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie. Wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash są darmowe, wypłaty z innych bankomatów w Polsce – 7 zł, a wypłaty za granicą to koszt 3% wartości transakcji (min. 12 zł) plus 5% prowizji za przewalutowanie. Usługa cashback kosztuje 1 zł/transakcję, a wpłaty we wpłatomatach BNP są darmowe.

Karta Mastercard Otwarta na eŚwiat

Miesięczna opłata za kartę to koszt 8 zł. Wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i z bankomatów Grupy BNP oraz Star Alliance za granicą są bezpłatne. Za pozostałe bankomaty za granicą opłata wynosi 3% (min. 12 zł) plus 5% za przewalutowanie. Wpłaty we wpłatomatach są darmowe. W pakiecie z kartą otrzymujemy ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

Karta Mastercard Otwarta na Świat

Miesięczna opłata za utrzymanie karty to koszt 12 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz z bankomatów Grupy BNP i Star Alliance za granicą są bezpłatne. Wypłata z innych bankomatów za granicą kosztuje 7 zł/transakcję. Wpłaty we wpłatomatach są darmowe, wpłaty w oddziałach to koszt 12 zł. W pakiecie z kartą otrzymujemy ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”.

Karta Visa Filmowa

Miesięczny koszt utrzymania karty to 7 zł, z możliwością obniżenia do 2 zł dla osób powyżej 26 lat, które wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie. Dla osób poniżej 26 lat karta jest bezpłatna. Wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash są darmowe, wypłąta z innych bankomatów w Polsce kosztuje 7 zł, za granicą 3% od wartości transakcji (min. 12 zł) plus 5% za przewalutowanie. Wpłaty we wpłatomatach są darmowe, w oddziałach – 12 zł. Razem z kartą otrzymujemy zniżki do Cinema City.

Cała tabela opłat dostępna jest tutaj.

Jak Otworzyć w BNP Paribas Konto z Premią?

Premia za otwarcie i korzystanie z konta podzielona jest na kilka części:

1
I Nagroda

Wypełnij formularz na stronie, podpisz umowę i aktywuj kartę. Za spełnienie tych warunków możesz otrzymać 50 zł. Szczegółowy opis znajdziesz poniżej.

2
II Nagroda

Korzystaj z konta w pierwszym miesiącu po otwarciu. Za spełnienie tych warunków możesz otrzymać 190 zł. Szczegółowy opis znajdziesz poniżej.

3
III Nagroda

Korzystaj z konta w drugim miesiącu po otwarciu. Za spełnienie tych warunków możesz otrzymać 190 zł. Szczegółowy opis znajdziesz poniżej.

A tak wygląda cały proces:

Wypełnij Formularz

 1. Zarejestruj swój udział w promocji. Wypełnij formularz rejestracyjny. Zajmie Ci to dosłownie minutę. Możesz to zrobić tutaj. Pamiętaj, żeby wyrazić wszystkie zgody. 
 2. Rozpocznij rejestrację. Następnie kliknij w pole “Otwórz konto”, które pojawi się po zarejestrowaniu formularza. Jeśli tego nie zrobisz, zawsze możesz wejść w link aktywacyjny, który powinieneś/ powinnaś otrzymać na adres email podany w formularzu.
 3. Złóż wniosek o otwarcie konta:
  1. Uzupełnij swoje dane (imię i nazwisko, email i numer telefonu).
  2. Wybierz sposób weryfikacji. Możesz wybrać weryfikację za pomocą aplikacji GOmobile lub przez kuriera. Opis metod weryfikacji znajdziesz poniżej.
  3. Zaakceptuj wszystkie oświadczenia. Zapoznaj się ze wzorem umowy oraz wszystkimi oświadczeniami.
  4. Wybierz kartę do konta. Do wyboru masz Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat oraz Kartę Firmową. Więcej na temat kart możesz przeczytać w artykule: BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie – Moja Opinia.
  5. Uzupełnij pozostałe dane, w tym dane z dowodu osobistego i dane adresowe.

Zweryfikuj Swoją Tożsamość i Podpisz Umowę

 1. W aplikacji mobilnej GOmobile. Jeżeli wybrałaś/-eś tę formę weryfikacji, pobierz aplikację GOmobile i postępuj zgodnie z krokami podanymi w aplikacji.
  1. Przeprowadź weryfikację. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótki filmik swojej twarzy zgodnie z podanymi instrukcjami.
  2. Podpisz umowę. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS.
  3. Odbierz kartę. Kartę do konta otrzymasz pocztą.
 2. Przez Kuriera:
  1. Załącz zdjęcie swojego dowodu osobistego podczas wypełniania wniosku.
  2. Podpisz umowę online
  3. Oczekuj kuriera. Kurier potwierdzi Twoją tożsamość i dostarczy kartę oraz dane do logowania w bankowości internetowej.

Aktywuj Kartę

Aktywuj Kartę w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.

Korzystaj z Konta i Zgarniaj Nagrody

W pierwszych dwóch miesiącach po aktywacji konta przeprowadź czynności na koncie i odbierz nagrody:

 • w każdym miesiącu wykonaj min. 4 transakcje BLIKiem na dowolną kwotę każda (po 4 transakcje w każdym z dwóch miesięcy);
 • w każdym miesiącu wykonaj min. 2 przelewy na kwotę min. 50 zł każdy (po 2 transakcje w każdym z dwóch miesięcy);
 • w każdym miesiącu otrzymaj wpływ/y na łączną kwotę min. 900 zł (po 900 zł w każdym z dwóch miesięcy).

Aby odebrać nagrody, w dniu przekazania każdej z nagród w Promocji musisz posiadać Konto Osobiste wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej, co oznacza, że nie możesz zamknąć konta przed końca trwania promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – Korzyści dla Posiadaczy

Poza bonusem za otwarcie konta, BNP Paribas oferuje swoim klientom także możliwość udziału w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Zarejestruj swoją kartę w programie i korzystaj z niej podczas płatności. Każda transakcja wiąże się z otrzymaniem punktów, które można wymieniać na nagrody, m.in. vouchery do Empiku, Allegro, Decathlonu, Multikina i wielu innych.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie bez opłat za prowadzenie i możliwością wyboru jednej z czterech kart.

Załóż konto

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy każda osoba, która otworzy konto w promocji konta BNP Paribas otrzyma premię?

Aby otrzymać pełen zestaw nagród, trzeba:
Otworzyć konto w promocji i aktywować kartę;
W pierwszych dwóch miesiącach po aktywacji konta przeprowadzić czynności na koncie: wykonać min. 3 Transakcje BLIKiem, wykonać Przelew/y na łączną kwotę min. 300 zł, otrzymać Wpływ/y na łączną kwotę min. 700 zł.

Czy mogę założyć kilka kont w promocji BNP Paribas i odebrać kilka nagród?

Niestety nie, zgodnie z regulaminem konto w promocji można otworzyć tylko raz.

Źródła

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-osobiste

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty

Subscribe
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments